Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Huszár Valéria ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Ittzés Dóra ÖBI ittzes.dora [at] okologia.mta.hu
Jakabné Nagy Zsuzsanna MTA ÖK nagy.zsuzsa [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Jordán Ferenc, osztályvezető DKI jordan.ferenc [at] okologia.mta.hu
Kalóczkai Ágnes ÖBI kaloczkai.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 136
Kása Ilona DKI kasa.ilona [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 206
Katona Tamásné MTA ÖK katona.tamasne [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 109
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Kériné Borsodi Andrea, habil. PhD DKI borsodi.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 201
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Kertész Miklós ÖBI kertesz.miklos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 159
Kiss Anita DKI kiss.anita [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Kiss Keve Tihamér, az MTA doktora DKI kiss.keve [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/141
Kiss Márton ÖBI kiss.marton [at] okologia.mta.hu
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Kiss Tibor BLI kiss.tibor [at] okologia.mta.hu
Kolonics Bernadett ÖBI kolonics.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 129, 106
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Könnyű Balázs MTA ÖK
Kopácsi-Csegezi Edit BLI csegezi.edit [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Kósa Géza címzetes egyetemi docens, osztályvezető ÖBI kosa.geza [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 125, 153
Kósa Katalin ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Kovács Attila BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Kovács Bence ÖBI kovacs.bence [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 107
Kovács Dóra MTA ÖK kovacs.dora [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 120
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Kovács-Hostyánszki Anikó ÖBI kovacs.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Kövendi-Jakó Anna ÖBI
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu
Krasznai Eszter DKI krasznai.eszter [at] okologia.mta.hu
Kriska György habil. PhD DKI kriska.gyorgy [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100
Kröel-Dulay György, csoportvezető ÖBI kroel-dulay.gyorgy [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 108
Kröpfl Krisztina Judit DKI kropfl.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Kun Ádám MTA ÖK kun.adam [at] okologia.mta.hu
Kuska Éva MTA ÖK kuska.eva [at] okologia.mta.hu
06-28-360-122 / 141
Kuslits Béla ÖBI kuslits.bela [at] okologia.mta.hu
Lakatos Józsefné ÖBI
László Zita BLI laszlo.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Lehoczky Anita ÖBI lehoczky.anita [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 126
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Lelleiné Kovács Eszter, PhD ÖBI lellei-kovacs.eszter [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 151
Lengyel Attila ÖBI lengyel.attila [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 160
Lengyel Szabolcs, az MTA doktora DKI lengyel.szabolcs [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Lepesi Nikolett ÖBI
Lhotsky Barbara ÖBI lhotsky.barbara [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 149
Liptay Zoltán Árpád DKI liptay.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 131
Lovas Sándor BLI lovas.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 87/448-244 / 220
Luka-Hercz Veronika ÖBI obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Lukács Balázs András PhD DKI lukacs.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: