Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Harold P de Vladar MTA ÖK
Demeter László ÖBI demeter.laszlo [at] okologia.mta.hu
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102
Dobosy Péter DKI dobosy.peter [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Drágáné Virág Hajnalka ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Duleba Mónika DKI duleba.monika [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/144
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Egri Ádám PhD DKI egri.adam [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 305
Elekes Károly, az MTA Doktora BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
Endrédi Anett DKI endredi.anett [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 309
Engel Rita Ph.D. ÖBI engel.rita [at] okologia.mta.hu
Engloner Attila, PhD, igazgató DKI engloner.attila [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 204 vagy 205
Erdős László ÖBI erdos.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Erős Tibor, osztályvezető BLI eros.tibor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Fábián Imre ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 119
Kálmánczhelyi-Farkas Alexandra DKI farkas.alexandra [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 305
Farkas Edit, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI farkas.edit [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Farkas Gyula BLI
Molnárné Fejes Edit, gazdasági igazgató MTA ÖK fejes.edit [at] okologia.mta.hu
Fekete Judit DKI fekete.judit [at] okologia.mta.hu
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Földi Angéla DKI foldi.angela [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100
Fráter Erzsébet ÖBI frater.erzsebet [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 127, 153
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora, igazgató BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Gál Blanka BLI gal.blanka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 221
Gál Norbert ÖBI gal.norbert [at] okologia.mta.hu
Garay József MTA ÖK
Göde Rozália ÖBI obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Gombás Viktória MTA ÖK gombas.viktoria [at] okologia.mta.hu
+36 30 / 636-2565
Grezner Istvánné ÖBI grezner.rozsika [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 128
Grezner László ÖBI
Grigorszky István DKI grigorszky.istvan [at] okologia.mta.hu
Győri János, PhD, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Halassy Melinda, PhD ÖBI halassy.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 123
Halász Krisztián ÖBI halasz.krisztian [at] okologia.mta.hu
Halászné Szakács Éva ÖBI szakacs.eva [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147
Hollós Roland ÖBI hollos.roland [at] okologia.mta.hu
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
Horváth Hajnalka BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
Horváth Istvánné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Horváth Réka BLI horvath.reka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Hubai András MTA ÖK hubai.andras [at] okologa.mta.hu
Huszák Tibor ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Huszár Valéria ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: