Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Szivák Ildikó BLI szivak.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218, 221
Balogh Csilla, csoportvezető BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Kovács Attila BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Poller Zoltán BLI poller.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 102
Zrínyi Zita BLI zrinyi.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 229
Blix Katalin BLI blix.katalin [at] okologia.mta.hu
Győri János, PhD, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Szelle Gabriella BLI szelle.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 104
Vehovszky Ágnes BLI vehovszky.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 206
Táncsics László BLI
+36 87 448-244 / 231
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Molnár Éva BLI molnar.eva [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Nagyné Fekete Zsuzsanna BLI fekete.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Takács Péter BLI takacs.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Farkas Gyula BLI
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203
Schmera Dénes BLI schmera.denes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218
BLI somogyvari.david [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Preiszner Bálint BLI preiszner.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 120
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Horváth Hajnalka BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
Slang Kálmán BLI
+36 87 448 244/ 203
Németh Balázs BLI nemeth.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 122
Vitál Zoltán BLI vital.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Elekes Károly, az MTA Doktora BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
Gál Blanka BLI gal.blanka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 221
Nagy András BLI nagy.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 114; +36 87 448-244/ 112
Tóth Mónika BLI toth.monika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 127
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu
Serfőző Zoltán, PhD BLI serfozo.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 202, 130
Lovas Sándor BLI lovas.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 87/448-244 / 220
Szabó Tímea BLI szabo.timea [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 122
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Pálffy Károly BLI palffy.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 129, 225
Schrett Andrea BLI schrett.andrea [at] okologia.mta.hu
Vörös Lajos BLI voros.lajos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 118
Erős Tibor, osztályvezető BLI eros.tibor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Tugyi Nóra BLI tugyi.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Tóth Viktor, osztályvezető BLI toth.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Svigruha Réka BLI svigruha.reka [at] okologia.mta.hu
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
László Zita BLI laszlo.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Somogyi Boglárka, PhD, csoportvezető BLI somogyi.boglarka [at] okologia.mta.hu
Kiss Tibor BLI kiss.tibor [at] okologia.mta.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: