Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Zlinszky András BLI zlinszky.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Slang Kálmán BLI
+36 87 448 244/ 203
Paulovits Gábor BLI paulovits.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 213
Biró Cintia Zsanna BLI biro.cintia [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /127
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Farkas Gyula BLI
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Szabó Tímea BLI szabo.timea [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 122
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora, igazgató BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Dr. Pirger Zsolt, csoportvezető BLI pirger.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 220
Molnár Éva BLI molnar.eva [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Maroskövi Beáta BLI maroskovi.beata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Balogh Csilla, csoportvezető BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Szelle Gabriella BLI szelle.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 104
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
Lovas Sándor BLI lovas.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 87/448-244 / 220
Kovács Attila BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Szivák Ildikó BLI szivak.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218, 221
Győri János, PhD, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Poller Zoltán BLI poller.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 102
Vehovszky Ágnes BLI vehovszky.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 206
Tugyi Nóra BLI tugyi.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Kopácsi-Csegezi Edit BLI csegezi.edit [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102
Nagyné Fekete Zsuzsanna BLI fekete.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Németh Ákos BLI
+36 87 448-244 / 102
Preiszner Bálint BLI preiszner.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 120
Svigruha Réka BLI svigruha.reka [at] okologia.mta.hu
Takács Péter BLI takacs.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Nagy András BLI nagy.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 114; +36 87 448-244/ 112
Horváth Hajnalka BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 128
Boros Emil, PhD, csoportvezető BLI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126
Schmera Dénes BLI schmera.denes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218
Vitál Zoltán BLI vital.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Gál Blanka BLI gal.blanka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 221
Elekes Károly, az MTA Doktora BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Németh Balázs BLI nemeth.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 122
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Táncsics László BLI
+36 87 448-244 / 231
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: