Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Zlinszky András BLI zlinszky.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Molnár Éva BLI molnar.eva [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Paulovits Gábor BLI paulovits.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 213
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102
Preiszner Bálint BLI preiszner.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 120
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Németh Ákos BLI
+36 87 448-244 / 102
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora, igazgató BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Dr. Pirger Zsolt, csoportvezető BLI pirger.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 220
Nagy András BLI nagy.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 114; +36 87 448-244/ 112
Svigruha Réka BLI svigruha.reka [at] okologia.mta.hu
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Boros Emil, PhD, csoportvezető BLI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126
Maroskövi Beáta BLI maroskovi.beata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Balogh Csilla, csoportvezető BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Lovas Sándor BLI lovas.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 87/448-244 / 220
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Kovács Attila BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Szivák Ildikó BLI szivak.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218, 221
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
Táncsics László BLI
+36 87 448-244 / 231
Győri János, PhD, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Gál Blanka BLI gal.blanka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 221
Poller Zoltán BLI poller.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 102
Tugyi Nóra BLI tugyi.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Nagyné Fekete Zsuzsanna BLI fekete.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203
Vehovszky Ágnes BLI vehovszky.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 206
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Takács Péter BLI takacs.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Horváth Hajnalka BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
Schmera Dénes BLI schmera.denes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218
Elekes Károly, az MTA Doktora BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
Németh Balázs BLI nemeth.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 122
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Vitál Zoltán BLI vital.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Slang Kálmán BLI
+36 87 448 244/ 203
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu
Tóth Mónika BLI toth.monika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 127
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Maász Gábor, Pharm. D. BLI maasz.gabor [at] okologia.mta.hu
06 (87) 448-229
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: